کلاس های کنکور دوازدهم رشته ی انسانی

کلاس های کنکور دوازدهم رشته ی انسانی

کلاس های کنکور دوازدهم انسانی :

داوطلبان عزیز رشته ی انسانی، سال هاست که طیف وسیعی از دانش آموزان متقاضی رشته ی انسانی در دبیرستان نه برای ورود به رشته ی انسانی بلکه برای فرار از دروسی نظیر ریاضی و فیزیک و … وارد این رشته ی بسیار مهم و سرنوشت ساز در آینده ی فکری جامعه می شوند و نتیجه چیزی نمی شود که جامعه را به سوی تعالی مورد نظر سوق بدهد.

اگر وارد رشته ی انسانی می شوید با تحقیق و علاقه وارد شوید تا بتوانید برای خود و جامعه مفید باشید و باعث افتخار هرچه بیشتر ما به شما عزیزان شوید. اگر وکیل می شوید یا دفتریار، اگر اقتصاددان می شود یا مورخ، اگر ادیب و انتشاراتی می شوید یا جغرافی دان، اگر جامعه شناس و متخصص علوم اجتماعی می شوید یا سیاست مدار، اگر به معارف و عرفان علاقه دارید یا فقه و اصول یا هر رشته و تخصصی، با علاقه و برمبنای استعداد خود در این عرصه صاحب نظر یا خبره شوید. واقعا قابل درک نیست وکیلی که در منطق، استدلال و ریاضیات کاملا گنگ است چگونه قرار است بر اساس دلیل و برهان، از حقوق مظلوم دفاع کند. در کل برای فرار از یک یا چند درس یا رشته به رشته ی تحصیلی دیگری پناه نبرید و در حق علوم انسانی بیش از ظلم نکنید.

برای کسب رتبه های برتر در رشته های انسانی  باید پایه ی درسی قوی بخصوص در ریاضیات و عربی و ادبیات داشته باشید. نه اینکه ریاضی  را در کنکور سفید باقی بگذارید.

همچنین فلسفه و منطق را درست و اصولی فراگیرید. در کنار آن به دروسی نظیر تاریخ و جغرافیا و علوم اجتماعی نیز تسلط مفهومی کامل کسب کنید. از درس های تک سالی مثل اقتصاد و روان شناسی نیز غافل نشوید و در اولویت های سوم و چهارم خود قرار دهید.

تست زنی در تمامی دروس چه ریاضی که محاسباتی است چه مثلا تاریخ که اصطلاحا حفظی است، کوتاهی نکنید و برای کسب رتبه های برتر با برنامه، منظم و سرعتی بر مبنای زمان تست بزنید.

برای مطالعه ی رشته ی انسانی در کنکور می توانید به ما اعتماد کنید و در کلاس های کنکور ما ثبت نام کنید و تفاوت آموزش را خودتان حس کنید. در پایان دعوتتان می کنیم که مقاله ی مربع کسب رتبه ی برتر در کنکور را در وبسایت ما مطالعه کنید.