درباره مجموعه رتبه سازان

به حول و قوه ی الهی و با تلاش های دلسوزانه ی جمعی از اساتید بر آن شدیم، در یک محیط آموزشی مفید و آرام، بی دغدغه و بدون حاشیه و با فاصله گرفتن از تبلیغات آموزشی زننده و پر زرق و برق که کم و بیش این روزها فضای آموزشی را پر کرده، به یادگیری مطالب درسی دانش آموزان عزیز امروز و فارغ التحصیلان و آینده سازان فردا بپردازیم و آموزش نکات درسی دوره ی متوسطه و آمادگی برای کنکور را با محوریت یادگیری مفاهیم در کنار تست زنی بر مبنای آموزش کیفیت محور در دستور کار خود قرار دهیم.

برای نیل به این هدف از تجربه ی اساتید پیشکسوت استان بهره گرفته ایم و برای بهره وری بالا در کنار اساتید پیشکسوت، از خلاقیت و پشتکار مثال زدنی اساتید جوان و شاداب و در عین حال حرفه ای و رتبه ساز استفاده کرده و تشکیل یک گروه آموزشی کاملا حرفه ای داده ایم.

نیازهای جامعه ی دانش آموزی را بخوبی شناخته و درک کرده ایم و با مشکلات پیش روی این روزهای جوانان آشنا شده و برای هر یک راهکار آماده ی ارائه داریم. پایه ی درسی تضعیف شده ی دانش آموزان بخاطر شرایط موجود را ریشه یابی کرده و راه های مفهومی یادگیری را بخوبی می دانیم. عادت های اشتباه مطالعه و رفتار ناشی از سستی دانش آموزان را با جایگزین کردن مجدد ارزش های علمی و فرهنگی بجای ضدارزش های موجود در جامعه که این روزها بخصوص در بین برخی دانش آموزان رواج یافته، قابل اصلاح می دانیم. توهم ها و غرورهای ایجادشده ی ناشی از نمرات کاذب در بین دانش آموزان که باعث غرور کاذب دانش آموزان شده و از آفات علم و یا بهتر است بگوییم از آفات علم زدگی است را توسط اساتید مجرب، قاطع و در عین حال دلسوز و با شیوه های مناسب قابل تقلیل می دانیم.

در پایان خدمت شما دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی بیان می داریم که طی این راه دشوار و قبولی در کنکور و ورود به بهترین رشته ها در بهترین دانشگاه ها فقط با تلاش خود دانش آموزان میسر خواهدشد. در این بین وظیفه ی ما مشاوره ی صحیح از طریق کشف استعدادها، علاقه مندی و انگیزه بخشی به دانش آموزان و دادن یک مسیر مستقیم و مستحکم به آن ها و پیگیری روند کار، به همراه ارائه ی بهترین تدریس های حضوری و مجازی به عنوان مکمل و نه جایگزین آموزش حضوری بصورت مفهومی، دقیق و صحیح است.

با افتخار بیان می داریم در این راه یک همراه دلسوز و پشتیبان امین خواهیم بود و تمام توان و انرژی خود را در این راستا خواهیم گذاشت تا به امید خداوند جامعه ای اندیشمند، علمی، صنعتی، پیشرفته و در یک کلام آباد داشته باشیم.

با آرزوی سلامتی و شادی و پیروزی تمامی جوانان عزیز

موسسان مجموعه آموزشی رتبه سازان

موسسان-رتبه-سازان
استاد عظیمی
موسسان-رتبه-سازان-1
استاد پورنقی

مرور تصویری مختصری بر آن چه در سال های تحصیلی قبل در آموزشگاه رتبه سازان گذشت …